Novoizabrano vijeće čine:

  • ministra: s. Milka Marjanović (iz gen. grupe Asiški seraf, zavjetovana 25. travnja 1999.)
  • zamjenica ministre: Monija Raspudić s. Marija Franciska (grupa Izvor, 29. svibnja 1994.)
  • tajnica: Đurđa Arbutina s. Elizabeta (grupa Anima, 15. studenoga 1998.)
  • povjerenica za formaciju: Nada Bence s. Klara (grupa Rivotorto, 5. veljače 1984.)
  • blagajnica: Vlasta Udovičić s. Francesca (grupa Sv. Ivan Pavao II., 13. listopada 2013.)
  • povjerenica za Caritas: Slavica Črnac s. Klara (grupa Tabor, 6. svibnja 2001.)
  • povjerenik za Framu: b. Igor Herceg (grupa Kana Galilejska, 12. lipnja 2011.)
  • vijećnici:
    • Krešimir Štetić b. Filip (grupa Ljubav, 3. veljače 1985.),
    • Antica-Nada Ćepulić s. Margareta (grupa La Verna, 7. siječnja 1990.),
    • Mirna Hornik  s. Veronika (grupa Marija Anđeoska, 6. prosinca 1987.)

Pogledajte malu fotogaleriju:

novo_vijece_2016